Naše aktivity

Dňa 8.3.2023 sa pri príležitosti Medzinárodného dňa žien v našom zariadení uskutočnila milá udalosť - oslava tohto sviatku. Uctili sme si naše ženy, ktoré sú aj matkami, babkami a poniektoré aj prababkami.

Dňa 10.3.2023 sa na základe pozvania do nášho zariadenia dostavil žonglér pán Alexander Belovics - odborník na interaktívnu pohybovú činnosť.

Dňa 3.2.2023 sa v DSS Košúty konal už tradičný fašiangový maškarný ples. Samotný ples predchádzali starostlivé prípravy súvisiace s prípravou masiek, kostýmov a občerstvenia.

Keďže tu máme čas vianočný, tak sme rozmýšľali, ako by sme tieto sviatočné chvíle trocha ozvláštnili a podarilo sa nám zrealizovať myšlienku prepojenia komunít našej DSS a obce Košúty, kde máme sídlo.

Dnešného dňa 25.11.2022 sa v DSS Košúty už tradične uskutočnila Katarínska zábava, na ktorej sme tancovali, spievali, dobre sa zabavili a najedli, čiže sme sa veľmi dobre cítili.

Dňa 21.09.2022 sa v Mestskom kultúrnom stredisku v Galante uskutočnilo kultúrne podujatie pod názvom Kto čo vie?. Organizátormi podujatia boli OZ KONRÁDKO Veľké Úľany, CARISSIMI n. f.

Ďalší splnený sen, ďalšia splnená žiadosť! Aj takto by sme mohli popísať udalosť, ktorá sa uskutočnila v našom zariadení.

Na deň 22.7.2022 meteorológovia sľubovali prekročenie dlhodobých teplotných rekordov a tak sme aj my vedeli, že bude treba niečo vymyslieť.

Stránky