Lečo párty 2022

Ďalší splnený sen, ďalšia splnená žiadosť! Aj takto by sme mohli popísať udalosť, ktorá sa uskutočnila v našom zariadení. Po dvojročnej prestávke, ktorú zapríčinila pandémia, sme konečne znova mohli usporiadať našu tohtoročnú rozlúčku s letom pod názvom „Lečo párty 2022“. Podujatie sa konalo dňa 09.09.2022.

Pekný deň strávili prijímatelia sociálnych služieb spolu so svojimi rodinnými členmi, ktorí boli na akciu pozvaní. Prípravu podujatia zabezpečili zamestnanci zariadenia, ktorí pripravili peknú výzdobu areálu, postarali sa o prekvapenie a pohostenie hostí. Podujatie odštartoval pán riaditeľ svojim slávnostným príhovorom. Následne vystúpil náš spevácky zbor. Po nich nasledovalo predstavenie záchranárov s cvičenými psami. Nesmieme opomenúť našich vzácnych hosti podpredseda TTSK József Berényi, pán poslanec TTSK a primátor mesta Holíč Zdenko Čambal, pani starostka obce Košúty Zdenka Mačicová, a pán starosta obce Vozokany Tamás Zupko. Zamestnanci DSS sa postarali o to, aby sa všetci pozvaní cítili príjemne a vychutnali si nielen výborné lečo, ale aj zákusky, pagáče, kávu, malinovku, ktoré nám zabezpečili naši sponzori. Nechýbala ani „Mačka vo vreci“, či obľúbená napínavá – tombola. V altánku sme mali možnosť vidieť výrobky, na ktorých sa svojou prácou podieľali aj obyvatelia našej DSS.

Na "lečo párty" nechýbala ani živá hudba, čo nám zabezpečil člen bývalej hudobnej formácii pána riaditeľa pán Gábor Sárközi, ktorý nám hrala do tanca. Nálada bola výborná, a že tanečníkov bolo neúrekom môžete vidieť na našich fotografiách. Dovidenia na „Lečo párty 2023“ !!!

Fotogaléria